Translate

19.09.2012

Nadchodzi jesień!/Autumn is coming!


           Czas wakacji i dożynek za nami- teraz nadchodzi złota piękna jesień!

Parę fotek z dożynek w Uścimowie Starym.


Śliczne zwierzaki z papieru podobały mi się najbardziej (...no prócz stoisk z darmowym jedzeniem)!I jeszcze trochę pięknych darów Matki Natury na jesień:
Ta długaśna dynia przypomina mi jaszczurkę, a Wam?      Za czym stoi ta kolejka? Za świnią- a dokładniej za pieczonym prosiakiem, którego rozdawano w ramach darmowego poczęstunku (?) w Pliszczynie na dożynkach. Zastanawiam się, czy gdyby trzeba było płacić za kawałek takiego trupa, to czy kolejka byłaby równie gigantyczna ( na zdjęciu jest tylko cześć tej kolejki, 2/3 stoi poza kadrem aparatu)?I na koniec brama (do pałacu?) W Pliszczynie.01.09.2012

Znowu breloki!/Keychains again!
         Powstały dziś, z dziwnie niepasujących do siebie elementów, które właśnie miałam pod ręką.


  


 Dwa złote breloki powstały z jednego gotowego, kupionego w SH, z moimi małymi modyfikacjami i dodaniem nowych elementów.


Ten niebieski element to modelina + opalizujący niebieski puder.

Słodkie bransoletki/Sweet bracelets


         Parę bransoletek powstałych parę dni wcześniej, a dziś doszlifowanych , hmm ... czego oczywiście nie można powiedzieć o zdjęciach- jak wygram dziś 30 mln w Lotto to kupie sobie tak wypasiony aparat, że nawet  nie będę wiedziała do czego służy 99 funkcji oprócz macro! (ale znając moje szczęście do gier liczbowych to pewnie nie trafię nawet 3jki!).
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka