Translate

31.03.2015

Wiosenne bransoletki dla dziewczynek/Spring Bracelets for little girls


                   Dalsza część wiosennych pastelowych ozdób dla dziewczynek. Bransoletki zostały przeze mnie wykonane z paciorków- zwierzaczków (Hallo Kitty, rybki, żółwiki, misie, kwiatuszki) oraz "złotych" kuleczek i jednobarwnych koralików. Są także 2 bransoletki wykonane z czarnej "sznurówki" z jednobarwnymi napisami "GLAM":)


Spring colours
Yellow


Orange

 Green
Blue & Red

Ta jest w kolorze Monster High Ghoulia!

Blue & Pink

  Blue & Purple  
Yellow & Company 

Multicolour


GLAM


Hello Kitty fiolet:)


24.03.2015

Parę zaległych kolczyków i brelok steampunk/Some handmade jewelry


                  Kilka zdjęć "leży" na pendrivie i czeka na upublicznienie... Na razie zaległe koczyki- choinki z modeliny robione na zeszłe święta bożonarodzeniowe oraz "babeczki" z zawieszek i kolczyki upcyklingowe z czerwonych guzików.            
             Popełniłam także brelok- upcykling i nowości czyli "a' la steampunk na złoto- bordowo". Zawieszka gorset była już publikowana w poście o bransoletkach (pochodzi od jednej z nich) resztę dorobiłam.Hmm... ostatnio zajmuję się tylko biżuterią, bo nie mam gdzie robić lalkowych sesji, a święta tuż tuż...

13.03.2015

Alicja w Krainie Czarów - bransoletka z modeliny/Alice in Wonderland- bracelet


                  Wiem, że to już ostatnia chwila na zgłoszenia prac na wyzwanie "Alicja w Krainie Czarów" organizowane przez Szufladę, ale nie mogłam się zebrać wcześniej. Zrobiłam bransoletkę z modelinowymi zawieszkami:

  • ciasteczko "eat me" w stylu "pik" (nawiązanie do kart- strażników czerwonej królowej) oraz ciasteczko z uśmiechem kota z Cheshire
  • buteleczką z napojem ale bez napisu drink me (nie było gdzie zmieścić)
  • filiżanką z przyjęcia u Kapelusznika
  • kapeluszem Szalonego Kapelusznika
                Reszta to metalowe zawieszki z zegarem (atrybut Białego Królika), "symbolem trefl" (znów odniesienie karciane), niebieską różą - która nawiązuje do kwiatów z którymi Ala rozmawiała w ogrodzie (to było tu czy w II cz?) oraz kluczem (tym do zamkniętych drzwi do Krainy Czarów).

P.S. Tylko pendrive nie chciał normalnie funkcjonować (a właściwie żeby go "zainstalować i otworzyć" trzeba było uprawnień adm) dlatego logo tym razem z Picmonkey. Ale to wciąż ja i moje dzieło!

.......Może powinnam zmienić logo? Te jest chyba zbyt toporne?..........

10.03.2015

Różowo mi.... naszyjniki dla dziewczynek/Girly necklaces for little princess


                  Kiedy kilka tygodni temu wybrałam się na "ciuchlandowe" polowanie, do domu wróciłam bez masy pierdół i lalek, ale za to z plastikowymi kolorowymi "zwierzaczkami" i literkami do tworzenia bransoletek. O dziwo "zapakowanymi" nówka sztuka, nieśmigane! Postanowiłam wyczarować z nich  ("biżuteryjnych zwierzaków") ozdoby dla dzieci, bo tylko do tego się nadają:(
Tak powstały bransoletki, jak również naszyjniki.
                 Jeden naszyjnik odróżnia się od pozostałych bo dodałam do niego duże drewniane "korale" (czy coś nieokrągłego można nazwać koralami?), które zalegały wśród sterty pojedynczych elementów do tworzenia biżuterii. Tak powstał różowo-złoty naszyjnik z rybkami, który postanowiłam zgłosić na wyzwanie w Szufladzie (baner po prawej str bloga).

Pink
  Naszyjnik na "różowe" wyzwanie:Ten powstał wcześniej, ale nie miałam gdzie go wcisnąć, więc publikuje dopiero teraz.

Pozostałe "zwierzakowe" naszyjniki:

YellowOrangeMulticolorSzablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka