Translate

24.04.2015

Luksusowy podwieczorek w miniaturze/Miniature luxury food on shabby chic board


          Jeszcze parę deseczek leży i czeka na skończenie, ale nadarzyła się okazja, żeby jedną z nich opublikować wcześniej niż pozostałe. Zgłaszam ją na wyzwanie w Szufladzie. Zarówno deseczka jak i regał na którym się prezentuje jest postarzana - taki mini shabby chic. Deseczka była malowana i postarzana oraz "spękana" za pomocą lakieru crackle (co prawda do paznokci, więc nie wyszło tak jak chciałam). Oczywiście miniaturowe jedzonko powstało z modeliny. Mamy tu ciasteczka w stylu amerykańskim, (z czekoladą), ciasto morelowe, czekoladki z wizerunkiem Lady, piernik z lukrem, bitą śmietanę w błękitnej filiżance i 2 kawałki luxusowych torcików z malinowym nadzieniem:)
10.04.2015

Co w przyrodzie piszczy- zbiór foto/My photography of nature


         Czasem cyknę fotkę, gdy jakiś krajobraz/zjawisko/rzecz, mnie zaciekawi. Dziś wstawiam fotografie zrobione już jakiś czas temu- niektóre mają miesiące, inne - tygodnie. Zawsze inspirują mnie piękne krajobrazy, niezwykłe dzieła sztuki i rzeczy wykonane przez innych, a nawet ciekawe zjawiska występujące w świecie zwierząt .

Zdjęcia robione "przedpotopową" komórką- dlatego efekt mizerny:(

EDIT: 13.04.2015

           Czasem nieoczekiwanie na  jednej z giełd kolekcjonerskich można się natknąć na niezwykły OKAZ! Szkoda, że nie na sprzedaż (np. za 1/10 ceny!). Tak poważnie to przeżyłam duży szok gdy zobaczyłam parę spacerującą z lalką. Ba! Co tam Barbie gdzieś wystająca z kieszeni... To była BJD  (Dollfie lub podobna w stylu anime- z wrażenia nie pamiętam co mówiła jej właścicielka)!!!! Oczywiście z pędem błyskawicy "przyssałam" się do wymarzonego obiektu pożądania i poprosiłam o zgodę na zrobienie zdjęcia (chyba powinnam zapytać o zgodę na publikację, ooopss! może się nie obrażą?). Cuda się czasem zdarzają???

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka