Translate

30.08.2015

Soczyste bransoletki na lato/Juicy glass beads bracelets


        Kolejna porcja słonecznych, soczystych kolorów! Bransoletki ze szklanych korali(ków?), metalowych przekładek z "cyrkoniami" (lub coś  w ten deseń) i w dodatku połączonych dość soczyście- limonka, cytryna, wiśnia, zielone jabłuszko itp. Wszystkie zakomponowane i składane przeze mnie.
EDIT:15.09.2015 
Jeszcze jedna mi się zabłąkała!


18.08.2015

Nowy blog i stara biżuteria/My new blog


                  Niby stary ale nowy! Witam na moim "starym- nowym" blogu- Besu -handmade jewelry and crafts. Pod poprzednią nazwą Besu-dolls, miniatures and handmade jewelry - publikowałam również moje lalkowe i "miniaturowe" posty. Postanowiłam oddzielić (wreszcie!) te 2 "skrajności".
                Wiem, że z moim "syntetyzującym" umysłem nie pasuję ani do świata "biżuteryjek" ani do świata miniaturzystów ani tym bardziej lalkowiczów. Być może nikła liczba odwiedzających nie jest spowodowana moją nieznajomością reguł SEO ale właśnie tym, że jedni nie chcą postów o lalkowej tematyce a inni o moich poczynaniach z biżuterią. Postanowiłam że ten blog  pozostanie biżuteryjny i przemyśleniowy- tak jak miało być pierwotnie gdy 3 lata temu go zakładałam! Już dawno powinnam byłą oddzielić 2 pasje- miniaturowy świat dla lalek oraz craftowy!
               Tu pozostają posty biżuteryjne, rysunkowe, przemyśleniowe (narzekania!) oraz typu "bawię się grafiką on-line". Reszta czyli miniatury (z modeliny) i kolekcja lalek oraz repainty i zakładka "na sprzedaż" wędruje na mój nowy blog : 
Besu-dolls and miniatures  (http://besudolls.blogspot.com/) 
                 Kolejne lalkowe i miniaturowe posty znajdziecie właśnie tam!

14.08.2015

Naszyjniki z koralików- perły i wiśnie/Handmade necklaces- pearls and red beads


         Ostatnimi czasy moja twórczość koncentruje się wybitnie wokół biżuterii. Dziś parę naszyjników- "wisienki", perły i łańcuchy..... Wszystko handmade. Czerwony w założeniu miał przypominać wisienki - popularny pomysł- pełno takich widzę w sieci. Biało- złoty powstał na wyzwanie w K.K chociaż z epoką Wiktorii Hanowerskiej chyba ma niewiele wspólnego (perły??? rzecz jasna sztuczne). Zobaczymy- może się załapie?
04.08.2015

Bransoletki dla dziewczynek, z imionami/Personalized bracelets


       Z pomysłem na wykorzystanie literek, nosiłam się już wcześniej, ale dopiero teraz się zabrałam za to "na poważnie"- chociaż jak "poważne" mogą być bransoletki dla kilkuletnich dziewczynek? Zrobiłam trochę (20!) bransoletek z popularnymi u nas ostatnio imionami: Ola, Ala, Zuzia, Zosia, Hania, Gosia, Wiola, Viki, Wiki.Ta ostatnia najbardziej kolorystycznie pasuje do wyzwania w Szufladzie pt. "Pastele".


link do wyzwania

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka