Translate

23.12.2015

Wieniec świąteczny i orientalne zawieszki na choinkę/Handmade ornaments and mini wreath for Christmas tree


                 Popełniłam jeszcze jeden wieniec świąteczny w miniaturze. Tym razem inspirowałam się słomkową plecioną podstawą, którą kupiłam w SH. Ozdoby powstały z modeliny, wstążek, piór (znalezionych- żaden ptak nie został oskubany by je pozyskać) i guzików.
                Postanowiłam też cyknąć fotkę ubiegłorocznym zawieszkom z gipsu, które pomalowałam w orientalne "arabskie" wzory. Rok temu były na zbiorczej fotce, a teraz doczekały się swojej "premiery".

17.12.2015

Świąteczna biżuteria- bransoletki i breloki/Christmas handmade jewelry


                 Jako że mam zapas z zeszłych świąt, to w te nie wysilałam się ze świąteczną biżuterią. Powstały 4 bransoletki w tym 2 w klimacie świątecznym- jedna z bransoletek nie została należycie sfotografowana bo nie miałam czasu tego zrobić zanim ją oddałam na kiermasz. Wszystkie (oprócz tej źle sfotografowanej) mają moje autorskie zapięcia- po prostu skończyły mi się "żabki" i musiałam coś wykombinować by zczepić 2 części razem. Zamiast żabki jest wklejona przekładka. Breloki powstały z modeliny i plastikowych ozdób.

Edit: 23.12.2015

              Nie chcę robić oddzielnego postu dla 2ch bransoletek, które zrobiłam jeszcze przed świętami, dlatego dołączam je tutaj.Pomarańczowy Swarovski oraz czarny Swarovski z opalem i szkłem w kolorze czarnym.
14.12.2015

Miniaturowe wieńce świąteczne na choinkę/Christmas wreaths in miniature


                  Na obecne święta zrobiłam tylko 2 wianki miniaturowe, które mogą być zawieszkami na choinkę. Materiały to plastik, modelina, tasiemki i guziki.


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka