Translate

31.03.2016

Bransoletka "piracka"/Pirate and sea handmade braceletNa wyzwanie Kreatywnego Kufra "Dary Morza" zgłosiłam inną pracę, ale koncepcja tej bransoletki narodziła się dzięki temu wyzwaniu. Miałam już w głowie pomysł na pirackie charmsy, gdy Royal Stone ogłosił konkurs na wyzwanie kalendarzowe "Podwodny Świat".

Niestety termin mnie gonił a w miedzy czasie robiłam inną biżuterię, więc nie miałam czasu na wykonanie "dobrych zdjęć". Posłałam takie jakie udało i się zrobić w żarowym świetle- nie zbyt ostre i podrasowane w programie graficznym. Pomo że dawano mi szanse dosłać lepsze, nie miałam jak ich zrobić. Niestety zdjecia nie przeszły i bransoletka się nie zakwalifikowała do konkursu, ale skoro ja wykonałam to nie będę rok czekać na kolejne wyzwanie i publikuje dzisiaj. Zdjęcia są lepsze (tamtych nawet nie pokażę!)- mam nadzieję że się wam spodoba.To zdjęcie wysłałam na konkurs. Żenada!Kulisy powstawania:


Charm z mapą skarbów


27.03.2016

Jajka styropianowe- ozdoba na święta/Happy Easter 2016- handmade decorated eggs


                   Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

                    Ozdobiłam kilka jajek styropianowych metodą decoupage i powtykałam w nie cekiny. Parę też zrobiłam przy użyciu tasiemek i guzików:) To w środku kompletnie nie wyszło bo zapomniałam jak się je robi! Użyłam za wąsko przyciętych tasiemek, które się rozłaziły i efekt jest do bani!
Efekt nie nadzwyczajny ale czas mnie gonił.
25.03.2016

Breloki idealne na wiosnę/Spring and easter keychains


        Kilka breloków zrobiłam specjalnie na nadchodzącą wiosnę i święta wielkanocne. Zawieszki wykonałam z gotowych elementów takich jak metalowe charmsy, gumowe emblematy np. aniołek, zajączek oraz elementów wykonanych handmade z modeliny. Znalazły się tu także wielokolorowe tasiemki.
Brelok Wikinga

A oto kilka "zmodyfikowanych" breloków. Mogliście je zobaczyć wcześniej.
23.03.2016

Wiosenne naszyjniki: "paciorki" i pastik/African style spring necklaces


          Jako że zbliżało się pewne "pokazowe" wydarzenie, natchnęło mnie ono na zmajstrowanie kilku nowych breloków, naszyjników i bransoletek. Dziś więc prezentuję naszyjniki inspirowane stylistyką plemienną, afrykańską i tą rodem z dżungli. A przynajmniej tak mi się wydaje...
       Traf chciał, że od ciotki dostałam masę elementów biżuteryjnych  " ni w kij ni w oko" - postanowiłam więc je jakoś fajnie zakomponować. Nie wiem czy się udało, ale nic lepszego nie mogłam wykombinować z żółtych okropnych plastikowych "niby kamieni" i drewnianych rombów!
Efekt poniżej:Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka