Translate

24.11.2016

Naszyjnik inspirowany Paryżem, jak z epoki Baroku/French inspired baroque shabby necklace


                     Naszyjnik powstawał dość długo bo od kilku mc-y po tym jak rozebrałam naszyjnik barokowy. Jest tu parę elementów, które widzieliście poprzednio- taki upcykling. Sam naszyjnik jednak to nowy "delikatniejszy" pomysł. Inspirowany oczywiście francuskim stylem barokowym. Jest nawet mini wieża Eiffel'a.Zgłaszam na wyzwanie Szuflady:

link do wyzwania

15.11.2016

Wieńce dożynkowe na Dożynkach powiatu łęczyńskiego Cyców 2016/Harvest festival in Poland 2016


                    Jak co roku uczestniczę w dożynkach i co roku zadziwia mnie twórczość koła gospodyń wiejskich ( i gospodarzy chyba też). Wiem że dożynki były ok. 3 mc-e temu ale dopiero teraz udało mnie się obrobić zdjęcia. Nie wiem jak ludzie mają czas ogarniać kilka portali społecznościowych i pisać posty na bloga?
                   Swoją drogą widzę, że wiele z osób które z rozmachem prowadziło blogi przeniosło się na inne platformy wyrazu- takie jak Fb i Instagram. Trochę szkoda bo lubię twórczość blogową a nie same powiadomienia o rabatach!

                   Przejdźmy do wieńców! Moim faworytem był ten z gospodynią -piękną kobietą  o "sfilcowanej" (chyba na mokro) twarzy. Wrażenie zrobiły też wieńce w kształcie studni oraz  "scenka" z aniołem nad rzeką.


Mój faworyt
  Przy wejściu, ludzi witały Chochoły 😄I jeszcze mój dożynkowy gość:Oto pozostałe dożynkowe wspaniałości ze słomy:
 
 


A wam który najbardziej przypadł do gustu?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka