Translate

21.02.2017

Ko(s)miczne ceny w sklepach spożywczych/Strange prices in stores


                  Czasami robiąc zakupy w hipermarketach i dyskontach spożywczych natrafiam na naprawdę "ko(s)miczne" ceny. Przykład poniżej to "przecena", której de facto  nie było- bo co to za przecena z 4,99 zł na 4,99 zł?  Wiem, że tego tak wyraźnie nie widać na zdjęciu ale to zaznaczone w czerwonym kółku to "stara" cena a więc poprzednie 4,99zł.


                

                     Cena za paprykę. Pod spodem (brak na zdjęciu) "tona" papryki a u góry napis- po jednej stronie 6,99 zł za kilo a po 2giej  6,99 zł za sztukę. To w końcu ile? Za kilka czy za 1?                  Hitem, są również ujemne ceny w jednym z marketów (niestety posiadam tylko 1 zdjęcie, bo 2gie zeżarło). Ciekawe jaka jest rzeczywista cena? Może to 100-95,93 zł czyli 4,07 zł? (no wiecie od 100% odjąć)?
Z jakimi "ko(s)micznymi" cenami Wy się spotkaliście?

 

13.02.2017

Unikalna bransoletka na Walentynki- czerwień, metal i perły/Handmade red bracelet for Valentines Day 2017


                  Jakoś nie mam weny do tworzenia biżuterii, ale wczoraj zmajstrowałam bransoletkę ze sztucznych mini perełek w kolorze czerwonym oraz kremowym, plastikowych mlecznych koralików z zestawu Hello Kitty oraz metalowych przekładek. Wyszło całkiem przyzwoicie i chociaż nie powala na kolana to się naharowałam przy niej jakieś 2 godziny (kilka razy przecinałam związaną gumkę bo kompozycja nie pasowała).
To moja propozycja na #walentynki.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka