Translate

25.03.2017

I wdepnęła baba w Instagrama!/My Instagram account- see whats new.


                       No i stało się! Albo jeszcze lepiej- stało się ponownie- założyłam nowe konto na Instagramie- ulubionym portalu współczesnego "tech-człowieka". Dlaczego nowe skoro nikt o nim nie wiedział?  Hmmm....... bo poprzednie zlikwidowałam niedługo po założeniu. Co to za głupota móc się zalogować z kompa ale bez możliwości wrzucania zdjęć ??? Ciągła inwigilacja- kiedy się logujesz i co przeglądasz. Tylko do tego się sprowadza "możliwość" korzystania z tego portalu na komputerze. Właściwie nie wiem po co to zrobiłam skoro i tak marnie mi idzie "rozsławianie" blogów,  których nikt nie czyta, ale skoro jest tam 1/8 populacji świata (podobno 1 mld użytkowników)- to może dzięki "reklamie" uda mi się pozyskać kolejnych czytelników, którzy tak jak ja lubią ponarzekać na otaczająca rzeczywistość?
                 Nie zamierzam, wrzucać tam 2 tyś zdjęć (bo ok. tyle się nazbierało przez 5 lat blogowania!) ale z pewnością umieszczę tam tematycznie zarówno fotki biżuterii, sesje lalkowe, miniatury jakie powstały z modeliny, grafiki i rysunki publikowane na blogu oraz nowości- sentencje czyli moje powiedzonka, motta życiowe i inne frazesy, które mi ślina na język przyniesie. Ponadto będą tam zdjęcia typu flatlay ( przedmioty przedstawione z lotu ptaka) oraz zdjęcia plenerowe. Właściwie to będzie najpierw zbiór moich dotychczasowych wykonów, ale z czasem będę tam dodawać nowe rzeczy, które oczywiście będę też publikowała na blogach.
                 Nie spodziewam się boomu obserwatorów, ale miło by było gdyby ktoś z moich "wiernych" czytelników zechciał mnie tam podpatrywać.
P.S Właściwie to nie wiem czy śmiać się czy płakać bo po 15 min od utworzenia konta zyskałam 3 obserwatorów, pomimo że wrzuciłam tam tylko suchą informację o sobie. Jak wrzuciłam 1sze zdjęcie to już 2je się wykruszyło, więc zastanawiam się czy poprzednio ściągnęła ich magia mojego nicka @besu_monikademi czy fakt że zaobserwowałam 2 popularne fashionistki?

Na koniec mój pierwszy instagramowy post i życiowa sentencja:22.03.2017

Co można zobaczyć udając się na wycieczkę po mieście?/Street art and interesting things from Lublin


                     W mieście można zobaczyć wiele interesujących rzeczy jak np.
  • ciekawe murale:

Lublin ul. Koryzonowej ("Pekin")
Lublin ul. Balladyny (lub pokrewna- ale jakaś ze sławnej powieści polskiego wieszcza)
mural w Janowie Lubelskim niedaleko dworca PKS
  • Ciekawe samochody (jakby ktoś niedowidział z powodu złej jakości zdjęć to informuję że są na nich m.in podrasowane Maluchy):

Autobus zabytkowy- Ogórek


Cudo z Galerii
  •  ciekawe obiekty "architektoniczne":  •  ciekawe okazy fauny:


  • ciekawe przejawy ludzkiej twórczości:


  • ciekawe wystawy w galeriach handlowych:  • ciekawe informacje:
16.03.2017

Przeszłe banery na mój blog- przegląd twórczości/My Blog banners part.III


                 
                    Przypominałam sobie, że w  minionych latach (bodajże 2-3) popełniłam kilka wersji głównego banera na bloga. Chwila przypomnienia.... tak by nie powtarzać tych samych motywów.


Banery obecne na blogu przed podziałem na 2 tematycznie różne blogi: (niestety kolejności nie pamiętam)


Banery na  besu- design.blogspot.com


Banery na  besudolls.blogspot.com 


Który Wam się podoba najbardziej?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka