Translate

28.10.2015

Dajcie mi maczetę!.... może dojdę sprawiedliwości!


                  Nie wiem kim jestem, nie wiem jak mam myśleć, nie wiem co jest dobre a co złe, nic już nie wiem....
Wiem tylko jedno- w tym cholernym kraju nie ma sprawiedliwości dla ludzi pokrzywdzonych. Nie idziecie dochodzić sprawiedliwości w sądach, bo jedyne co usłyszycie to, to "że jesteście agresywni", kiedy przedstawiając swoją wersję zdarzeń powiecie coś trochę głośniej!
                 Ja agresywna????? Ja jestem jak ta zlękniona mysz pod miotłą, która boi sie wyjść na otwartą przestrzeń, by jej przypadkiem kot nie złapał. Ja?- która w podstawówce obrywała cięgi z każdej strony- od "kolegów" (ciekawe że nie ma lepszego słowa na tych skurw...i) i uprzedzonych wychowawców, a w liceum uciekała z lekcji, by  nie przebywać blisko osób, które ją ranią! Ja?- o której mówili "dzik z lasu", bo stroniłam od ludzi!
               Tak ja jestem agresywna! Żeby dopełnić mój "agresywny" wizerunek powinnam teraz wychodzić na miasto z ulubionym rekwizytem ludzi agresywnych- maczetą! Jakby ktoś miał na zbyciu taką wielką to chętnie kupię, bo jestem taaaaaaaka agresywna, że powinnam mieć największa z możliwych maczetę!...

               Nie idźcie do sądu, gdy macie kłopoty z pamięcią i np. nie pamiętacie jak dokładnie ktoś was wyzwał (jakich słów użył) 2 lata temu, w jakim dniu i o której godzinie. K... ja nawet nie pamiętam co jadłam 3 dni temu na śniadanie a mam pamiętać z dokładnością zdarzenie sprzed 2-3 lat, skoro na codzień mam powtórki z tamtego okresu? Na codzień słyszę to samo co wtedy- k..., ch..., wpierd..., poje....na i jeszcze k... mam pamiętać jak przebiegała awantura 2 lata temu???
Nie dziwię się, że ofiary przemocy nie chcą łazić po sądach, bo tam zamiast im pomóc- staje sie po stronie krzywdzącego a nie krzywdzonego!

Ja-"Mam wszystko nagrane na taśmie..."
sąd - (och pardon! Wysoki Sąd )-"Ale to nie dowód, mogła pani sprowokować sytuacje na nagraniu..."

Taaaa... jakby rozprawę prowadziła Wesołowska, to może uznałaby dowód (no chyba że w TV kłamią, ale wtedy to sami sędziowie powinni wystąpić o karę dla TV za przekazywanie kłamliwego obrazu polskiego sądownictwa!). Skoro niczego nie można pokazać czarno na białym (lub na pliku video) to jak się k.... bronić i dowodzić że to ja jestem pokrzywdzona, a nie "uparłam się" by ukarać niewinną osobę? Może jako biegłego powołamy hipnotyzera, który z odmętów mojej pamięci wydobędzie wspomnienia z konkretnego dnia, bo ja k... nie potrafię!
            Jak przez 8 lat słyszysz to samo podczas codziennych awantur, to przestajesz zwracać uwagę na konkretne słowa i pamiętasz tylko jak ci się pieści zaciskają, serce wali jak młot i temperatura skacze o kilka stopni! PAMIĘTASZ TYLKO KRZYKI, SWOJĄ BEZRADNOŚĆ I CHĘĆ UCIECZKI Z PIEKŁA W KTÓRYM TKWISZ! Jak w takich emocjach masz na chłodno zapamiętać czy nazwano cię k...ą czy popier.....ą czy jeszcze inaczej?

Ludzie w "tym" kraju można obrażać wszystkich domowników, grozić im pozbawieniem życia, wyzywać wulgarnymi słowami, psuć opinie na temat całej rodziny i NIE PONOSIĆ KARY!

          Po cholerę ujawniać jak bardzo cierpicie i jak wam źle- sędzia najwyżej roześmieje się wam w twarz i będzie sugerowała, że to wy jesteście nadpobudliwi i "łaskę robicie" że zeznajecie! Tak robicie łaskę bo nie chcecie mówić! O czym tu k... mówić jak się dokładnie nie pamięta pojedynczych kłótni a są one 3x dziennie, codziennie? A bo tu pisze "od.X.X do X.Y"- pisze bo gliny musiały podać jakiś okres "znęcania sie" zakłądając niebieską kartę! Kto by pamietał kiedy wszystko tak naprawdę się zaczęło? (8 lat temu? 8 lat 5 mcy i 3 dni....???). 
sąd -"Co się takiego stało że w tym okresie problem się nasilił?"
"Nic! Po prostu po kolejnej awanturze zdecydowaliśmy się założyć niebieską kartę i trzeba było podać od kiedy utrzymuje się agresja!"
Ludzie nie dzwońcie na policję bo oni wam nie pomogą! Rozłożą bezradnie ręce i powiedzą :"pogódźcie się!". Sądy tak, samo! Wszyscy mówią pieprz... "pogódźcie się" to i ja proponuje: "Ofiary: gwałtów, straty kogoś bliskiego w wyniku morderstwa, pobicia w wyniku czego jesteście kalekami!-Pogódźcie się z waszymi oprawcami!"- dla sądów nie będzie niechcianych spraw a i wy nie będziecie musieli utwierdzać sie w przekonaniu, że Temida naprawdę jest ślepa!POGÓDŹMY SIĘ WSZYSCY! WYPUŚĆMY MORDERCÓW Z WIĘZIENIA BO ONI PRZYSIĘGNĄ ŻE JUŻ NIGDY NIKOGO NIE ZABIJĄ!
ALLELUJA I DO PRZODU!

P.S.Jak będziecie chcieli dochodzić sprawiedliwości to zorganizujcie ją na własną rękę i zwiewajcie do krajów z którymi "ten kraj" nie ma podpisanej ekstradycji!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka